BİLGİLENDİRME & GÜVEN

Taze24’ile sipariş vermede güven problemi olanlar için bu sayfa hazırlanmıştır. Bu sayfada bizler ve işleyiş hakkında bilgi alabilir, müşteri referanslarımıza göz atabilirsiniz.
(Lütfen sayfayı sonuna kadar inceleyiniz.)

Siparişleri Kaç Gün İçinde Ulaştırıyoruz?
Haftaiçi sadece çarşamba sabah 11:00’da kargolar çıkmaktadır.. (Haftanın sadece 1 günü kargolar toplu olarak yola çıkmaktadır.
Yurtiçi Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 gün içinde elinize ulaşmaktadır.

taze24.com.tr’daki Ürünler Orijinal Midir?
Ürünler kapalı kutu ve %100 orjinaldir.

Kapıda Ödeme Olmamasının Sebebi Nedir?
Elektronik sigaraların kapıda ödeme olarak gönderilmesinde kargo firmaları problem yaşatmaktadır. Ayrıca gönderilen siparişlerin kapıda alınmaması ve öylesine yanlış verilen siparişler bize ciddi anlamda kargo masrafı oluşturmaktadır. Bu sebeplerle şuanda kapıda ödeme sistemi yoktur.

Sistem üstünde üyelikler tamamen ücretsizdir. Sistem Üzerinde Üye olmadan da alışveriş yapabilmektesiniz..

Şifrenizi yenilemek için üstte bulunan üye girişi paneline girerek şifremi unuttum tuşu ile şifrenizi tekrardan sıfırlayabilirsiniz. Mail ve Kullanıcı Adınızı bilmiyorsanız, iletişim bölümünde bulunan formu doldurunuz. Yöneticiler iletişime geçecektir.

Siparişleriniz haftada 1 gün cuma olmak üzere en geç 16:00’a kadar verilen kargolar kargolanır. Ortalama 2 günde teslim edilir.
Siparişlerinizi özenle hazırlar ve gün ieçrisinde teslim etmeye hassasiyet gösteririz, siparişleriniz Tüm Türkiye’ye en geç 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. (mobil şube bulunan yerleşik yerleri 3 gün)
Öncelikle sizlere gönderdiğimiz tüm ürünler son kontrollerimizden sonra paketlenmektedir. Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlar için kargo görevlisince tutanak hazırlatarak gönderiyi almamanız ve bunu bizlere iletişim kanallarından bildirmeniz gerekmektedir. Yeni ürünleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır.
Ürünlerimizi hava almayan gıdaya özel ambalajlarda paketler ve sevk ederiz. Soğuk zincir ürünlerimiz için ise soğuk zinciri bozulmayacak şekilde kuru buz aküleri ile sevkini sağlamaktayız, dolayısıyla ürünleriniz kargo taşıma esnasında hasar almadığı taktirde bozulma söz konusu olmamaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizdeki ödeme bilgileriniz sitemizin 256 bit SSL sertifikası tarafından korunmaktadır. Ödeme bilgilerinizin şifrelenerek BDDK yetkili kurumlara direkt aktarıldığı ve hiçbir şekilde kayıt tutulmadığından alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz

Bizler mağazamızdan ürün satışlarımızı sürekli olarak gerçekleştirmekteyiz, dilerseniz ürünlerimizi mağazamızı ziyaret ederek de teslim alabilirsiniz, bunun için sipariş oluşturma esnasında not olarak belirtmeniz durumunda ürünleriniz mağazamızdan almanız için hazırlanır.

başka sorunlarınız mı var? İLETİŞİM