İptal ve İade

GIDA DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

Değişim ve iade süresi

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren bir (1) gün içinde iade edebilir ya da değişim yapabilirsiniz.

Değişim ve İade şartları

Değişim ve/veya iadenizin gerçekleşebilmesi için aşağıda ki maddeleri lütfen dikkatlice okuyunuz;

– Üyelerimizin değişim – iade taleplerini hesabım / siparişlerim / iade – değişim talebi oluştur formunu doldurarak oluşturmaları veya telefonla iletişime geçerek taleplerini belirtmeleri gerekmektedir.

-Üye olmadan verilen siparişlerde ürün değişim – iade talebi telefonla veya e-posta gönderilerek gerçekleştirilmelidir.

-Ürün tüm fatura nüshaları ile birlikte, fatura kargo poşetinin şeffaf cebine yerleştirilerek Necdet Tuhafiye fatura üzerinde belirtilen adrese kargo bedeli ödenmiş şekilde sizin seçeceğiniz bir kargo ile gönderilmelidir.

-Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, kullanılmış ve kullanıldığı ilgili markaca tespit edilmiş ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim? 

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Tarafımıza ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır. Kargo görevlisine tutanak tutturulmadan kabul edilen ve kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum olduğu öne sürülerek talep edilen iade ve değişimler kabul edilmeyecektir.

– Ürünlerin nakliyesi sırasında oluşmuş fiziksel hasarlar var ise ürünü teslim almayarak bize bilgi veriniz. Teslim alındıktan sonra zarar gördüğü beyan edilen, iade ve değişim talepleri işleme alınmayacaktır.

– Yazılı olarak bildirilmeyen ve yazılı olarak onaylanmayan iade ve değişim talepleri işleme alınmayacaktır.

– Geri ödemeler toplam ödemeden kargo ücretleri düşüldükten sonra kalan rakam üzerinden yapılır. Tüm kargo ücretleri müşteriye aittir. Ücretsiz kargo uygulaması iadelerde geçerli değildir. Sadece hatalı üretim ürün değişimlerinde, firmamız kargo ücretini karşılamak ile mesuldür.

Mutlu ve güvenli alışverişler.

ELEKTRONİK ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI !!

– Elektronik ürünlerin uygun fiyatlı ve açık imei seri numaraları olduğundan aynı zamanda ücretsiz kargo imkanı sunduğumuz için bu ürünlerde iade veya değişim kabul edilmemektedir.
– Satın almış olduğunuz elektronik ürünlerin iadesi güvenlik ve tedbir amacı ile iade olarak kabul edilmemektedir. Bunu göz önünde bulundurarak sipariş girmelisiniz.
– İade veya değişim kabul etmememiz güvensizlik veya olumsuz durumlar oluşturmaması adına 7/24 destek ekibimiz ile görüşebilir buna istinaden satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlu ve güvenli alışverişler.